top of page

Om oss

Bydelshusene i Skien er møtested for mennesker i alle aldre. Her arrangeres det kulturelle tilbud i mange kategorier, vi har et stort utvalg av kurs og leier ut møtelokaler for private og organisasjoner.

I Skien finnes det tre bydelshus. Et på Lie i sentrum, et på Gråtenmoen og et på Menstad. 

Kontakt oss

Gråtenmoen bydelshus

Telefon:

35 54 46 00

  • Instagram
  • Facebook

Lie bydelshus

Telefon:

35 54 46 70

  • Instagram
  • Facebook

Menstad bydelshus

Telefon:

35 91 39 12

  • Instagram
  • Facebook

Ansatte

Bente Søfting

Enhetsleder

Telefon: 90 20 66 79

bente.softing@skien.kommune.no

 Gråtenmoen bydelshus

Gun Gurholt

Kulturformidler

35 54 46 00

gun.gurholt@skien.kommune.no

Frode Kleveland

Bydelsansvarlig

35 54 46 00 / 92 06 48 72

FrodeKleveland.Baardsen@skien.kommune.no

Christan Viken

Kulturformidler

35 54 46 00

christian.viken@skien.kommune.no

Elisabeth Bärwald

Kulturformilder

35 54 46 00

 elisabeth.barwald@skien.kommune.no

Hanne Sørensen

Kokk /koordinator

35 54 46 11

hanne.sorensen@skien.kommune.no

Marita C. Larsson Holmen

Kokk

35 54 46 11

Lie bydelshus

Mico Babic

Bydelsansvarlig/kokk

 35 54 46 70  /  94 82 26 06

 mico.babic@skien.kommune.no

Jon Harald Aspheim

Kulturformidler

35 54 46 70

jon.harald.aspheim@skien.kommune.no

 

Torun Olsen Wernberg

Spesialkonsulent

 35 54 46 70 / 99 16 34 83

torun.merete.olsen@skien.kommune.no

 

Afif Ali Alahmad Mohamad

Kokk / koordinator

 35 54 46 70

afif.ali.alahmad.mohamad@skien.kommune.no

 

Stian Henriksen

Magnus Waale Haugen

Kulturformidler 

35 54 46 70 / 47 67 10 06

magnus.waale.haugen@skien.kommune.no

 

Jorid Hustveit Claussen

Kulturformidler

 35 54 46 70

Jorid.HustveitClaussen@skien.kommune.no

 

Jon Håkon Solvang

Kokk 

 35 54 46 70

jon.hakon.solvang@skien.kommune.no

 

Menstad bydelshus

Nedeljko Dordic

Lene Trondsen Kvist

Kulturformidler

35 91 39 12

lene.trondsen.kvist@skien.kommune.no

Linda Åsulfsen

Frivilligkoordinator

93 40 89 45

linda.asulfsen@skien.kommune.no

Anna Konstanse Gjærum Kortner

Kulturformidler

35 91 39 12

anna.kortner@skien.kommune.no

Brynjard Rolandsen

Bydelsansvarlig

35 91 39 12

brynjard.rolandsen@skien.kommune.no

Nina Lillefjære

Kulturformidler

35 91 39 12

bottom of page